Jihočeské potraviny přímo do jihočeských škol

Jihočeské tržiště je místem, kde mohou jihočeští producenti, bez ohledu na objem výroby, nabídnout své produkty školám ve svém okolí přímo bez zprostředkovatelského velkoobchodu, který mnohdy nutí výrobce snižovat cenu na úkor kvality. Dáváme šanci jihočeským výrobcům a zemědělcům! Zároveň jsme povinni dodržet platnou legislativu. Na Jihočeském tržišti najdete pouze produkty vyrobené na území Jihočeského kraje. 

Máte sídlo mimo území Jihočeského kraje, ale výrobnu nebo výrobny u nás? Nevadí. Jste na Jihočeském tržišti vítáni. Je jasné, že zaměstnáváte Jihočechy.

Jste jihočeský výrobce, který má ale výrobny mimo území kraje? Pak je nám líto. Takové výrobky Jihočeské tržiště nabízet nemůže. Co takhle přesunout některou z výroben do jižních Čech?

Jestliže prodáváte tzv. “ze zahrádky”, nemůžeme vás s ohledem na legislativu do systému vpustit.  Nabízení takových produktů umožňuje zákon jen v omezené míře, kdy jídelna pěstitele přímo zná. To ale v našem případě není možné naplnit. 

Prosíme, přečtěte si pečlivě Smluvní podmínky.

Produkt: Jihočeská lokální potravina; produkt (zemědělský produkt nebo potravinářský výrobek) přímo nebo po další úpravě určený ke konzumaci konečnému spotřebiteli, který je vypěstován na území Jihočeského kraje nebo vyroben ve výrobně zavedené v katalogu výroben v nabídce registračního formuláře.